Kamerë sigurie Honeywell Lyric C1 Wi-Fi

Kodi i produktit:
229137
EAN:
5004100970152
Fokus:
Kamerë, siguri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HAWCIC1E
Lansuar:
20. 1. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

159.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përmes kamerës së sigurisë Honeywell Lyric C1 Wi-Fi ju mund të shikoni se çfarë po ndodh në shtëpinë tuaj kudo që jeni dhe në çdo kohë. Kjo kamerë montohet shumë lehtë dhe i detekton të gjitha lëvizjet dhe zhurmat e pazakonshme pastaj menjëherë iu dërgon njoftimin në telefonin tuaj. Me anë të aplikacionit Lyric ju mund të lidhni disa kamera në mënyrë që të keni të gjithë shtëpinë në kontroll. Kamera poashtu mund të detektojë edhe alarmin e zjarrit. Për siguri maksimale ju mund t'i ruani dhe shkarkoni incizimet e 24 orëve të ne cloud storage falas. Kurse kartela SD me 8GB mundëson ruajtjen e të dhënave kur nuk funksionon Wireless-i. Një tjetër veçanti e kësaj pajisje është se përmes saj mund të dëgjohet zëri juaj në shtëpi dhe në rast nevoje përmes saj mund të flisni me kafshën tuaj të shtëpisë ose me vizitorët, nga kudo që ndodheni. Kamera mundëson imazhe HD me qartësi 720p dhe kënd 135°, vendosjen e alarmeve në zona të caktuara dhe incizim në Night Vision që funksionin edhe kur dritat janë të fikura.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5004100970152
Fokus:
Kamerë, siguri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HAWCIC1E
Lansuar:
20. 1. 2018
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE