Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Njësi kontrolluese Honeywell Evohome Touch WiFi ATP921R3052

Kodi i produktit:
192384
EAN:
5025121381093
Fokus:
Sete
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ATP921R3052
Lansuar:
10 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

336.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Honeywell Evohome është sistem kontrolli me lidhje WiFi dhe njësi përforcuese BDR91, që mund të menaxhojë deri në 12 zona të pavarura të ngrohjes dhe cisternën e brendshme me ujë të nxehtë. Pajisja mund të kontrollohet përmes aplikacionit që mund të shkarkohet online dhe të përdoret në telefonin apo tabletin tuaj gjithashtu ju kurseni dhe ngrohni shtëpinë tuaj duke e mbajtur temperaturën e njëjtë në secilën dhomë. Ky është një sistem konvencional i ngrohjes i kombinuar me bojler standard si dhe ka një bateri rezervë në rast të dëmtimit të sistemit energjetik.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025121381093
Fokus:
Sete
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ATP921R3052
Lansuar:
10 Qershor 2016
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE