Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellës Honeywell AVS90 Vandal për HR90 dhe HR92

Kodi i produktit:
192927
EAN:
5025121382687
Fokus:
Ngrohje
Kodi i prodhuesit:
HY00034
Lansuar:
17 Qershor 2016
Prodhuesi:
Honeywell

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Honeywell AVS90 është mbështjellës për kontrollerët e radiatorit HR90 dhe HR92, ka dizajn praktik dhe është krijuar posaçërisht për elementet e sistemit EvoHome Touch. Ky mbështjellës është dizajnuar për të mbrojtur pajisjen nga dëmtimet dhe amortizimi, por gjithashtu ky mbështjellës mundëson që të shihni informatat e shfaqura në ekranin LCD. Është i përshtatshëm për zonat publike dhe hapësirat ku ka shumë njerëz dhe ku kontrollerët e radiatorit mund të dëmtohet, si në shkolla, zyra apo vende të ngjashme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025121382687
Fokus:
Ngrohje
Kodi i prodhuesit:
HY00034
Lansuar:
17 Qershor 2016
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE