Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Poç elektrik TPLINK, Wi-Fi, A19, LED, 60W, 2700K

Kodi i produktit:
211547
EAN:
6935364094140
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
LB110
Pesha [g]:
105
Prodhuesi:
TP-LINK

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

TPLINK sjell në treg poçin elektrik Smart, i cili mund të kontrollohet nga çdokund nëpërmjet aplikacionit Kasa në tabletin apo telefonin tuaj (iOS 8+, Android 4.1+). Poashtu, komandohet përmes teknologjisë Wi-Fi, kurse nëse sinkronizohet me pajisjet Amazon apo Alexa, ky poç mund të komandohet edhe me komandime zanore ngado që jeni në shtëpi. Poçi TPLINK ju lejon që të përshtatni ngjyrën e dritës dhe temperaturën e saj sipas dëshirës duke ju përshatur ambientit që jeni dhe disponimit tuaj. Me TPLINK, poashtu, keni mundësinë e kontrollimit të konsumimit të energjisë ngado që je, vetëm me një të shtypur mund të ndezni e fikni dritat kurdo që dëshironi, të caktoni orarin për ndezjen dhe fikjen e tyre, si dhe të imitoni ndriçimin e diellit duke u ndezur ngadalë. Me TPLINK ju do të shpenzoni 80% më pak energji pa ndikuar në kualitetin apo sasinë e dritë në krahasim me një poç normal me fuqi 60 W. Kapaciteti i ndriçimit i këtij poçi arrinë deri në 800 lumens, kurse temperatura e saj deri në 2700K.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364094140
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
LB110
Pesha [g]:
105
Prodhuesi:
TP-LINK
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE