Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo me dry Kensington për laptop

Kodi i produktit:
170529
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
K64580EE
Prodhuesi:
Kensington
Ueb-i i prodhuesit:
Kensington.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni mërzitur ndonjëherë për laptopin tuaj kur jeni në ndonjë konferencë dhe nuk mund t'i kushtoni vëmendje zgjidhja është kjo kabllo. E ashtuquajtura Kensington jo vetëm që funksionon në shumë laptopë, por gjithashtu përdoret për sigurimin e kompjuterëve, monitorëve etj. Dryri i kësaj kablloje shërbehet me mekanizmin e patentuar L-Leg. Në këtë mënyrë krijon një mbrojtje të lartë të mbrojtjes fizike të laptopëve, ekraneve LCD etj me një slot për siguri Kensington (Kensigton Security Slot). E aplikueshme në të gjithë laptopët dhe pajisjet tjera që kanë një slot Kensington. Gjatësia e kabllos së çeliktë është 1.8 m me diametër prej 4.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
K64580EE
Prodhuesi:
Kensington
Ueb-i i prodhuesit:
Kensington.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE