Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prizë me matës energjie Solight DT26

Kodi i produktit:
223012
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, Prizë e llojit E
Lloji i kabllos:
Furnizues të energjisë elektrike
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Ngjyra:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Solight sjell matësin e tij digjital të energjisë në treg. Është i lehtë për t'u përdorur me ekranin e tij 2 " LCD dhe dy butona. Kjo ju lejon të vendosni çmimin për energji dhe t'ju ofrojë një llogaritje të saktë të çmimeve dhe matjen e konsumit të energjisë. Ai mat tensionin dhe fuqinë e menjëhershme. Mund të mat deri në 9,999 kWh energji. Regjistron fuqinë nga 2 W deri në 3680 W / 16 A. Ai ka një tregues kur fuqia maksimale është tejkaluar. Priza është e pajisur me stabilizues të integruar të tensionit deri në ± 1.5% të devijimit nga voltazhi i vlerësuar dhe bllokim për sigurinë e fëmijëve. Funksionon në temperatura prej 0 ° C deri në 50 ° C.

Vlerësimet

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, Prizë e llojit E
Lloji i kabllos:
Furnizues të energjisë elektrike
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Prizë e llojit E

Bashkangjitja Prizë me matës energjie Solight DT26 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE