Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prizë me matës të energjisë Solight DT27, e bardhë

Kodi i produktit:
223013
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592718020323
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592718020323
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, Prizë e llojit E

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Solight sjell matësin e tij digjital të energjisë në treg. Është i lehtë për t'u përdorur me ekranin e tij 3 " LCD dhe dy butona. Kjo ju lejon të vendosni çmimin për energji dhe t'ju ofrojë një llogaritje të saktë të çmimeve dhe matjen e konsumit të energjisë. Ai mat rrymën, tensionin, frekuencën dhe fuqinë e menjëhershme. Mund të mat deri në 9,999 kWh energji dhe deri në 9,999 ditë. Regjistron fuqinë nga 2 W në 3680 W / 16A. Ai ka një tregues kur fuqia maksimale është tejkaluar. Është i pajisur me stabilizues të integruar të tensionit deri në ± 1.5% të devijimit nga voltazhi i vlerësuar dhe bllokimi për sigurinë e fëmijëve. Funksionon në temperatura prej 0 ° C deri 50 ° C.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592718020323
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592718020323
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, Prizë e llojit E
Lloji i kabllos:
Furnizues të energjisë elektrike
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Prizë e llojit E
Prodhuesi:
Solight

Bashkangjitja Prizë me matës të energjisë Solight DT27 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE