Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Senzor diagnostifikimi Super Mini ELM327 WiFi OBD2, për makinë

Kodi i produktit:
260419
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
OBD-II WFM
Lansuar më:
10. 5. 2019
Prodhuesi:
Celular
Standardet e diagnostifikimit:
OBD II

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Diagnostifikimi OBD II është i zbatueshëm për automjetet me motorë me benzinë që nga viti 2000 dhe që nga viti 2003 për automjetet me naftë. Ai lexon dhe pastron gabimet e kontrollit të motorit dhe tregon të dhëna të drejtpërdrejta. Ai kalkulon vlerën e llogaritur të ngarkesës së motorit, senzorin e oksigjenit, temperaturën e ftohësit, qarkullimin e ajrit, presionin e karburantit. Android dhe iOS janë të mbështetur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
OBD-II WFM
Lansuar më:
10. 5. 2019
Prodhuesi:
Celular
Standardet e diagnostifikimit:
OBD II
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE