Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Termostat Honeywell evohome Round Y87RF2024

Kodi i produktit:
192378
EAN:
5025121381918
Fokus:
Ngrohje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
T87RF2025
Lansuar:
10 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

72.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Honeywell Evohome Round është një termostat që përkrah modulin Y87RF2024 për kontroll të sistemit të ngrohjes pa kabllo. Termostati ofron temperaturë të përballueshme dhe kontroll të thjeshtë për shtëpinë apo zyrën tuaj. Ka dizajn të bukur dhe modern që përshtatet me cilindo interier. Kontrollimi i termostatit është shumë i lehtë. Vetëm rrotulloni unzën në të majtë dhe zbrisni temperaturën, apo rrotullojeni atë në të djathtë dhe rrisni temperaturën.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025121381918
Fokus:
Ngrohje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
T87RF2025
Lansuar:
10 Qershor 2016
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE