Modul komandues - Switch Fibaro 2

Kodi i produktit:
198899
EAN:
5902020528722
Fokus:
Priza
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIB-FGS-213-ZW5
Lansuar:
22 Shtator 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

83.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fibaro double switch është sistem përforcues me hyrje digjitale, instalim të lehtë dhe një sërë tiparesh praktike që secili do t'i dalloj. Sistemi komunikon përmes Z-Waves, kudo që jeni. Kjo pajisje ju mundëson të fikni apo ndizni pajisjet në shtëpi që keni lënë ndezur apo dëshironi t'i ndizni para se të jeni fizikisht në shtëpi. Ky modul menaxhon deri dy qarqe të pavarura me rrymë maksimale prej 8 A dhe ka dy përforcime të jashtme si dhe 2 kontakte hyrëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5902020528722
Fokus:
Priza
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIB-FGS-213-ZW5
Lansuar:
22 Shtator 2016
Prodhuesi:
Fibaro
Protokol:
Z-Wave
Ueb-i i prodhuesit:
Fibaro.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE