Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Jabra SPEAK 710, USB, BT, MS

Kodi i produktit:
217818
EAN:
5706991020359
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
7710-309
Prodhuesi:
Jabra
Ueb-i i prodhuesit:
Jabra.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

278.50 
Ju kurseni : 6.00   (2%)
272.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Autoparlanti Jabra SPEAK 710 është pajisja e duhur ergonomike për ta pasur me vete kudo që shkoni. Autoparlanti ka teknologjinë Bluetooth 4.2 por mund të lidhet me pajisje tjera edhe me portin USB 2.0 dhe ka diapazon 30 metra dhe fuqi 10 W. Gjithashtu brenda vetes ka mikrofonin dhe rimbushet nëpërmjet portit USB. Ka peshë 298 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5706991020359
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
7710-309
Prodhuesi:
Jabra
Ueb-i i prodhuesit:
Jabra.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE