Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje A4Tech Bloody G300

Kodi i produktit:
187431
EAN:
4711421921183
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
G300
Lansuar:
12 Mars 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet nga kompania e njohur A4Tech e serisë G300 Bloody, ofron mundësinë të përjetoni tingujt e lojës tuaj të preferuar. Kufjet janë të pajisura me jastëk të rehatshëm për veshët e përdoruesit dhe janë të qëndrueshme dhe kanë kabllo e cila nuk lakohet. Këto kufje ju lejon të përjetoni lojën deri në detajin e fundit gjatë kohës kur jeni duke luajtur me të. Janë të përshtatshme për kokën tuaj, dhe ofron rehati edhe nëse jeni duke i mbajtur për një kohë të gjatë. Kufjet gjithashtu kanë mikrofon i cili ju mundëson të komunikoni me lojtarët e ekipit tuaj. Ka akord 2 x 3.5 mm dhe USB. Funksionon me frekuencën 20 Hz - 20 kHz dhe intensitet 100 dB. Mikrofoni ka frekuencën prej 50 Hz - 16 kHz.

Vlerësimet

shum i mir
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421921183
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
G300
Lansuar:
12 Mars 2016
Lidhës:
3.5mm (TRS), USB 2.0
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
100
Prodhuesi:
A4Tech
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE