Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Audio-Technica ATH-AVC500

Kodi i produktit:
185947
EAN:
4961310131999
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
3
Impedancë [Ohm]:
40
Kodi i prodhuesit:
ATH-AVC500

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
119.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Audio-Technica ATH-AVC500 sjellin një zë perfekt dhe të qartë. Këto kufje kanë jastëkë shumë të rehatshëm që përshtaten përkryer në secilin vesh. Me këto kufje, ju mund të dëgjoni për orë të tëra muzikë dhe nuk keni nevojë të brengoseni për dëmtime apo lodhje të veshit tuaj. Ato janë të përbëra nga materiali i cilësisë së lartë që i bën këto kufje të qëndrojnë për një kohë të gjatë dhe t'i ruajnë vetitë e tyre. Dëgjoni muzikë apo shikoni filmat tuaj të preferuar me kufjet perfekte Audio-Technica. Kanë frekuencë prej 10 Hz – 25 kHz, ndjeshmëri 106 dB/mW dhe rezistencë prej 40 ohm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4961310131999
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
3
Impedancë [Ohm]:
40
Kodi i prodhuesit:
ATH-AVC500
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
53
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
106
Pesha [g]:
270
Prodhuesi:
Audio-Technica
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE