Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Gaming A4Tech Bloody G501

Kodi i produktit:
141634
EAN:
4711421909778
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
G501
Lansuar:
29 Nëntor 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet për lojëra A4tech Bloody Gaming Headset G501 janë pajisje shumë interesante me mikrofon dhe Smart 360 Gaming. Këto kufje u mundësojnë lojtarëve që me precizitet ta lokalizojnë armikun me anë të zërit. Teknologjia unike e kontrollimit të zërit, bën që lojtarët që i posedojnë këto kufje të kenë përparësi ndaj kundërshtarëve. Kufjet komode A4tech Bloody Gaming Headset G501 janë të pajisura edhe me audio konvertues të cilësisë së lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421909778
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
G501
Lansuar:
29 Nëntor 2013
Lidhës:
USB 2.0
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
100
Pesha [g]:
258
Prodhuesi:
A4Tech
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE