Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje KOSS CS / 100

Kodi i produktit:
29084
EAN:
0212991428514
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2.5
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
CS/100 (24 muaj)

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Marka KOSS ka është e famshme në prodhimin e kufjeve. Kufjet KOSS CS/100 janë të përshtatshme në rast se veshni ndonjë shami për kokë apo kapele. Ato janë të pajisura me mikofoni dhe regjistrojnë zë të pastër dhe pa zhurma përreth. Karakteristikat e tyre janë shtrirja e frekuencës prej 20 Hz deri në 16 kHz, dhe ndjeshmëria prej 91 dB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0212991428514
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2.5
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
CS/100 (24 muaj)
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lidhësit:
2
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
91
Pesha [g]:
71
Prodhuesi:
KOSS
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
16
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
30
Ueb-i i prodhuesit:
Koss.com

Bashkangjitja Kufje KOSS CS / 100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE