Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Panasonic RP-HS34E-A, të kaltra

Kodi i produktit:
196714
EAN:
5025232768066
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
23
Kodi i prodhuesit:
RP-HS34E-A

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto kufje, të cilat mbajnë ngjyrë të kaltër, janë rezistente ndaj ujit dhe kjo i bën të përshtatshme për të gjithë entuziastët e sporteve të ndryshme të cilët djersiten gjatë aktiviteteve sportive. Altoparlantët e këtyre kufjeve kanë madhësi prej 14.3 mm, ndërsa pesha e tyre në total është 9.5 gramë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232768066
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
23
Kodi i prodhuesit:
RP-HS34E-A
Lansuar:
17 Gusht 2016
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Sport, për veshë
Lloji i dëgjueseve:
Sport, për veshë
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
14.3
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
112
Pesha [g]:
9,5
Prodhuesi:
Panasonic
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE