Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Panasonic RP-HT265E-K

Kodi i produktit:
106922
EAN:
5025232448241
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
40
Kodi i prodhuesit:
RP-HT265E-K
Lansuar:
12 Prill 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Panasonic PR-HT265E-K kanë një kabllo me gjatësi prej 5 m, me kontrollin e volumit për fleksibilitet maksimal. Janë shumë të rehatshme, ofrojnë një shirit dekorativ të gjerë dhe rehati të shtuar me shpuza të rehatshme afër veshëve. Kanë një ndjeshmëri prej 100 db / mW. Ky produkt ofron një frekuencë prej 10 to 25,000 Hz. Pesha e kufjeve është vetëm 240g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232448241
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
40
Kodi i prodhuesit:
RP-HT265E-K
Lansuar:
12 Prill 2012
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
100
Prodhuesi:
Panasonic
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE