Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Sennheiser RS 175, të zeza

Kodi i produktit:
198829
EAN:
4044155078268
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
18
Kodi i prodhuesit:
RS 175
Lansuar:
6 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

259.50 
Ju kurseni : 12.00   (5%)
247.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet përbëhen nga një sistem dypjesësh (transmetues në burim dhe marrës në kufje HDR 165 me wireless). Rimbushja kryhet duke përdorur bateritë rimbushëse NiMH AAA ( bateritë 2 x AAA). Vetëm shtyni kufjet tek transmetuesi. Transmetuesi është i lidhur me një burim sinjali audio, kështu që lidhja dhe përdorimi janë të thjeshta. Një altoparlant dinamik është i pajisur me magnete neodymiumi dhe është i aftë të rikrijojë një bass të thellë. Kufjet ofrojnë një varg frekuence prej 17 Hz deri në 22 kHz, ndërsa presioni i nivelit të zërit është 114db.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4044155078268
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
18
Kodi i prodhuesit:
RS 175
Lansuar:
6 Tetor 2016
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
114
Pa kabllo:
Pesha [g]:
310
Prodhuesi:
Sennheiser
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
17
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Ueb-i i prodhuesit:
Sennheisercommunications.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE