Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Sony MDR-ZX310W

Kodi i produktit:
151901
EAN:
4905524942149
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MDRZX310W.AE
Lansuar:
13 Maj 2014
Lidhës:
3.5mm (TRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 
Ju kurseni : 5.00   (17%)
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje elegante, me kualitet të lartë të output-it, sigurojnë komfort gjatë përdorimit. Janë të lehta për t'u mbajtur. Kufjet janë të lidhura me një shumëllojshmëri të pajisjeve audio, përdorin një kabllo audio me gjatësi 1.2 m, e cila përfundon me një lidhës jack 3.5 mm. Janë të pajisura me transmetuesit neodymium me madhësi 30 mm, vargu i frekuencave është në mes të 10 dhe 24,000 Hz dhe peshojnë vetëm 125 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524942149
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MDRZX310W.AE
Lansuar:
13 Maj 2014
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Pesha [g]:
125
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE