Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Olympus ME-52W

Kodi i produktit:
106118
EAN:
4545350008437
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
N2272726
Lansuar:
3 Prill 2012
Prodhuesi:
Olympus

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Olympus ME-52W është një mikrofon mono i cili në të njejtë kohë bën zvogëlimin e zhurmës. Koka e tij hyrëse ka madhësi prej 3.5 mm kurse kablloja ka gjatësi prej 1 m. Karakteristikat e tij e bëjnë të përshtatshme për përdorim në mjediset e zhurmshme. Ky mikrofon ka gjitashtu një kapëse e cila mundëson vendosjen e tij në vendet e dëshiruara.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4545350008437
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
N2272726
Lansuar:
3 Prill 2012
Prodhuesi:
Olympus

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE