Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon YENKEE YMC 1020, i hirtë/ i zi

Kodi i produktit:
219068
EAN:
8590669222667
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
YMC 1020GY
Prodhuesi:
YENKEE

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mikrofon me cilësi të lartë Yenkee YMC 1020, i projektuar për riprodhim të jashtëzakonshëm të zërit të qartë dhe natyral të këndimit, bisedave, regjistrimit të videove për youtube dhe më shumë. Mikrofoni është i vendosur në një kapës të dobishëm, që siguron stabilitetin e mikrofonit dhe ju lejon të vendosni mikrofonin në kënde të ndryshme për t'iu përshtatur nevojave tuaja. Ky mikrofon ka përgjigje frekuence 50 Hz - 16 kHz, dhe ndjeshmëri 30 dB +/- 3 dB. Posedon kabllo me dimension 1.8m dhe lidhës 3.5 mm.

Vlerësimet

ju lumt
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669222667
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
YMC 1020GY
Prodhuesi:
YENKEE

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE