Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon YENKEE YMC 1020, i hirtë/ i zi

Kodi i produktit:
219068
EAN:
8590669222667
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
YMC 1020GY
Prodhuesi:
YENKEE

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mikrofon me cilësi të lartë Yenkee YMC 1020, i projektuar për riprodhim të jashtëzakonshëm të zërit të qartë dhe natyral të këndimit, bisedave, regjistrimit të videove për youtube dhe më shumë. Mikrofoni është i vendosur në një kapës të dobishëm, që siguron stabilitetin e mikrofonit dhe ju lejon të vendosni mikrofonin në kënde të ndryshme për t'iu përshtatur nevojave tuaja. Ky mikrofon ka përgjigje frekuence 50 Hz - 16 kHz, dhe ndjeshmëri 30 dB +/- 3 dB. Posedon kabllo me dimension 1.8m dhe lidhës 3.5 mm.

Vlerësimet

ju lumt
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669222667
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
YMC 1020GY
Prodhuesi:
YENKEE

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE