Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për tablet Leo Akasa AK-NC054-BR, e argjendtë/kafe

Kodi i produktit:
113007
EAN:
4710614532571
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad, univerzal
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
AK-NC054-BR

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AK-NC054-BR është një mbajtëse prej alumini me dizajn të veçantë e cila është dizajnuar për përdorim universal në tabletë dhe iPad. Pajisja mund të qëndrojë e shtrirë ose në pozitë vertikale për lexim, luajtje të lojërave kompjuterike, shikim të fotografive dhe të filmave. Mbajtësja gjithashtu përfshin tri kënde të përshtatshme pozicionimi dhe dimensione prej 143.5 x 104 x 70.4 mm. Produkti vjen në ngjyrë kafe me të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614532571
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad, univerzal
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
AK-NC054-BR
Lansuar:
17 Gusht 2012
Përmasat:
143.5 x 104 x 70.4
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE