Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xham mbrojtës EPIC për Sony Xperia X Compact

Kodi i produktit:
206118
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049076530
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Sony Xperia X Compact
I përdorshëm me markat:
Sony

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xhami mbrojtës Epic mund ta mbrojë në tërësi telefonin tuaj celular Sony Xperia X Compact. Trashësia e tij është vetëm 0.33 mm dhe në këtë mënyrë e zëvendëson krejtësisht folien mbrojtëse, ndërsa për më shumë i ka edhe skajet e kthyera. Xhami mbrojtës është shumë më i mirë në krahasim me folien, sepse është absolutisht rezistues ndaj gërvishtjeve ose veprimeve të forta. Me komoditet mund ta mbani telefonin tuaj celular në xhep, madje dhe afër çelësave. Për mbrojtje maksimale, xhami përbëhet nga katër shtresa, ndërsa vendoset lehtë pa ngjitës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049076530
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Sony Xperia X Compact
I përdorshëm me markat:
Sony
Kodi i prodhuesit:
17312151000001
Prodhuesi:
EPICO
Xham:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE