Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xhami mbrojtës EPICO për iPhone 7

Kodi i produktit:
215921
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049072334
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xhami mbrojtës EPICO vjen i përshtatur për iPhone 7 për t'ju sjellur siguri të plotë ndaj goditjeve, gërvishtjeve apo dëmtimeve të tjera. Xhami është 0.33 mm i trashë, ka sipërfaqe të lëmueshme dhe transparente si dhe nuk pengon përdorimin e të gjitha funksioneve të celularit tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049072334
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
15812151000002
Prodhuesi:
EPICO
Xham:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE