Telefon CPA HALO 11, i kaltër

Kodi i produktit:
190713
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CPA HALO 11 është celulari veçantë i dizajnuar për operime bazike pa komplikime të panevojshme. Celulari vjen me butona të mëdhenj dhe ekran me ngjyra të pastërta gjë që e bënë zgjidhje ideale për më të moshuarit.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.


Operim i thjeshtë dhe thirrje me fotografi

Karakteristika "Photoconducts" e bënë më të lehtë thirrjen si dhe identifikimin e telefonatës që ju ka ardhur thejsht duke parë fotografinë në ekran. Celulari mban butona të mëdhenj të ndarë të cilët ju shërbejnë të klikoni mbi fotografi dhe të bëni telefonata lehtësisht.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.


Komunikim bazik dhe butoni SOS

Telefoni ju sjell komunikim bazik të thirrjeve telefonike nën frekuencat GSM 900 / 1800 MHz. Poashtu, celuarit është i pajisur me butonin SOS i cili në mënyrë automatike i dërgon mesazh numrin të dezignuar ose e thërret ambulancën.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.


Karakteristikat

Celulari vjen i pajisur me radion FM dhe altoparlant me zë kumbues për t'ju mundësuar të dëgjoni stacionet tuaja të preferuara me rehati. Poashtu, ai vjen i pajisur me dritë LED që funksionon edhe nëse fiket celulari, ju mundëson të vendosni alarm, ka hapësirën për kartelë të memories microSD si dhe në pako me të vjen karikuesi mbajtës.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
8595097768404
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
51
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
240
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
900
Kodi i prodhuesit:
TELMY1011BL
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
4
Lartësia [mm]:
110
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2,4
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
85
Prodhuesi:
CPA
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
220 x 176
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
14,3

Bashkangjitja Telefon CPA HALO 11 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE