Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri pë aparat fotografik NIKON EN-EL12

Kodi i produktit:
59010
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4960759126320
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 050
Kodi i prodhuesit:
VFB10401

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo bateri e rimbushëse e krijuar së fundmi për aparatin fotografik NIKON EN-EL12 mundëson energji të mjaftueshme për këtë pajisje. Kjo bateri posedon kapavitet prej 3.7V, ku me vetëm një bateri të tillë mund të krijoni numër të madh fotografish, nga 250 deri në 290 të tilla.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4960759126320
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 050
Kodi i prodhuesit:
VFB10401
Lloji:
Bateri
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Nikon
Tension [V]:
3,7

Bashkangjitja Bateri pë aparat fotografik NIKON EN-EL12 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE