Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë e laptopit RivaCase 8325, 13.3", e kuqe

Kodi i produktit:
231244
Dimensionet e brendshme [mm]:
410 x 280 x 40
Dimensionet e jashtme:
360 x 255 x 50
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4260403573150
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

RivaCase është kompani lidere në prodhimin dhe dizajnimin e çantave, valixheve, mbështjellësve dhe mbrojtësve të ndryshme për pajisje elektrike si kamerat digjitale, SLR, tableta dhe laptop. Produktet e tyre janë të njohura për kualitetin e lartë dhe qëndrueshmërinë afatgjate për t'ju ofruar zgjidhje ideale për sigurinë e pajisjeve tuaja. Në këtë rast ajo sjell çantën RivaCase 8325 të dizajnuar për laptop me madhësi maksimale 13.3". Aksesori vjen me hapësirë të mjaftueshme për laptop dhe tabletë me madhësi 10.1", ka hapësira të vogla për ruajtjen e mausit apo aksesorëve të tjerë, është pajisur me rripin e krahërorit për bartje të lehtë si dhe vjen me ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
410 x 280 x 40
Dimensionet e jashtme:
360 x 255 x 50
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4260403573150
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RC-8325-R
Lansuar:
23. 2. 2018
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
13.3
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Kuq
Pesha [kg]:
0,445
Prodhuesi:
RivaCase

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE