Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

CD ROM i brendshëm ASUS BW-16D1HT, e zezë

Kodi i produktit:
220832
DualLayer:
Shkrues:
Trashësia [mm]:
170
Teknologjia:
SATA 1,5Gb/s
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
117.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASUS BW-16D1HT është një CD ROM i brendshëm Blu-ray me shpejtësi të mahnitshme të shkrimit deri në 16x. Ka kapacitet 25 GB dhe kopjimi i të dhënave merr vetëm 8 minuta. Përveç shpejtësisë, sigurisë së madhe të të dhënave me menaxhimi të fjalëkalimeve dhe enkriptimin e emrave të skedarëve, ky CD ROM gjithashtu mbështetet BDXL për deri në 128GB të dhëna në një disk të vetëm dhe teknologjinë e gjelbër për deri në 50% më pak konsum të energjisë. Ka dimensionet: 146 x 41 x 170 mm dhe peshon 680 g. Ka ndërfaqe SATA 1.5Gb / s. Sistemet operative të mbështetura: Windows 10, 8, 7, Vista and XP.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
EAN:
5645665454656564555
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
146
Kodi i prodhuesit:
90-DD0200-B20010
Koha mesatare e qasjes së Blu-ray [ms]:
180
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
150
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
160
Lartësia [mm]:
41
Lloji:
BD (Blu-ray) burner
Prodhuesi:
ASUS
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të Blu-Ray:
12
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
48
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të Blu-Ray:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
48
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
Teknologjia:
SATA 1,5Gb/s
Trashësia [mm]:
170
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja CD ROM i brendshëm ASUS BW-16D1HT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE