Disk i jashtëm Toshiba Canvio Basics - 1TB, zezë

Kodi i produktit:
235949
EAN:
4260557510018
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
78
Kapaciteti [GB]:
1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me USB 3.0, ky hard disk i jashtëm është shumë më i shpejtë, por ende i pajtueshëm me pajisjet USB 2.0. Siguron transferim të shpejtë të të dhënave. Dizajni elegant mat përshtatet mirë në zyrë apo në çdo mjedis tjetër. Canvio Bazat janë gati për përdorim me Microsoft Windows pa nevojën për të instaluar programe shtesë. Ju mund të zvarritni intuitivisht të dhënat midis hard driveit tuaj të jashtëm dhe kompjuterit ose laptopit tuaj. Ky model i diskut ofron 1 TB hapësirë NTFS, ka përmasat 109 x 78 x 14 mm dhe peshon 149 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4260557510018
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
78
Kapaciteti [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
HDTB410EK3AA
Lansuar:
3. 5. 2018
Lartësia [mm]:
109
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
149
Prodhuesi:
Toshiba
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
14
Ueb-i i prodhuesit:
Toshiba.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm Toshiba Canvio Basics - 1TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE