Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Panasonic DMC-TZ80, i zi

Kodi i produktit:
187230
Apertura maksimale e lentes:
3,3
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
6 400
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
WiFi:
Viewfinder optik/elektronik:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
331.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Panasonic DMC-TZ80 është një ndër fotoaparatet shumë të fuqishme me zmadhim 30x dhe me kamerë 18.1 MP e cila çmohet nga të gjithë ata që udhëtojnë. Ka një dizajn kompakt, me stil dhe është shumë i lehtë për tu bartur. Në mënyrë që të mënjanohet turbullirat në foto nga dridhjet e dorës gjatë fotografimit, ky aparat përdor stabilizuesin HYBRID OIS+ i cili mundëson që fotografitë të jenë të mprehta dhe të qarta. Gjithashtu, ky fotoaparat ofron gjithashtu mundësinë e incizimit te videove me rezolucion 4H (3840 x 2160). Ndërsa këto fotografi dhe video ruhen në MS dhe SD, SDHC, SDXC. Dimensionet e fotoaparatit janë 112 x 64 x 38 mm dhe peshon 240 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,3
Apertura minimale e lentes:
6,4
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
5025232837489
Formatet e fajlleve:
AVCHD, JPEG, MP4, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
129
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,3
Kodi i prodhuesit:
DMC-TZ80EP-K
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Zmadhuese
Lloji i senzorit:
MOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
6 400
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
112,0 × 64,0 × 38,0
Pesha me pajisje shtesë [g]:
282
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
240
Prodhuesi:
Panasonic
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
18,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 040 000
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
30

Bashkangjitja Fotoaparat Panasonic DMC-TZ80 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE