Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Akasa X4 AK-968, 92mm

Kodi i produktit:
214661
Drita e pasme:
Jo
Niveli i zhurmës (dB):
29,5
Socket (slot):
AMD 939, AMD AM2 +, AMD AM3 +, AMD AM3 +, AMD AM3 +, AMD FM1 +, AMD FM2 +, AMD FM2 +, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 500
Shpejtësia e ajrit (CFM):
47,68

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 
Ju kurseni : 5.00   (15%)
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Akasa lancoi një tjetër ftohës, me dizajn klasik që kombinon performancën e mirë me një operacion thuajse të heshtur. Përveç kësaj, është e lehtë dhe e shpejtë për t'u instaluar. Ftohësi është në përputhje me një gamë të gjerë platformash, duke përfshirë AMD 939, AMD AM2 +, AMD AM3 +, AMD AM3 +, AMD AM3 +, AMD FM1 +, AMD FM2 +, AMD FM2 +, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155 - ??procesorët më të fundit të Intel, si dhe procesorët konkurrues AMD.

Vetitë kryesore : I gjithë ftohësi ka përmasa 135 x 109 x 90 mm në 458 gram. Për të lehtësuar shkëmbimin e nxehtësisë në mes të pllakave, ftohësi është i pajisur me një ventilim 92 mm që rrotullohet në 600 deri 2500 RPM. Niveli i zhurmës së radiatorit është 17 dB deri në maksimum 29.5 dB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4710614529939
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-968
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lartësia e ftohësit [mm]:
135
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Niveli i zhurmës (dB):
29,5
Përmasat [mm]:
109 x 135 x 90
Pesha (g):
458
Prodhuesi:
Akasa
Shpejtësia e ajrit (CFM):
47,68
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 500
Socket (slot):
AMD 939, AMD AM2 +, AMD AM3 +, AMD AM3 +, AMD AM3 +, AMD FM1 +, AMD FM2 +, AMD FM2 +, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Ftohës Akasa X4 AK-968 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE