Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës EK Water Blocks EK-M.2 NVMe, vjollcë

Kodi i produktit:
229034
Drita e pasme:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
3830046994745
Lansuar:
18. 1. 2018
Lloji:
Alumin

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

EK-M.2 NVMe është një ftohës special pasiv për disqet SSD NVME. Është i lehtë për t'u instaluar dhe mund të zvogëlojë temperaturën e diskut deri në 11 gradë Celsius.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
3830046994745
Lansuar:
18. 1. 2018
Lloji:
Alumin
Lloji i ftohësit:
Pasiv
Prodhuesi:
EK Water Blocks

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE