Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës me ujë Coolermaster MasterLiquid Lite, 120mm

Kodi i produktit:
219037
Drita e pasme:
Jo
Niveli i zhurmës së pompës (dB):
8
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
180
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 120mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sistemi Coolermaster MasterLiquid Lite 120 Compact Water Cooling synon të sjellë ftohjen me ujë në një komunitet të gjerë informatikë. Radiatori i tij i fuqishëm është projektuar për të absorbuar sasi të mëdha të nxehtësisë nga përpunuesit e mbingarkuar.

Falë një ventilaori 120 mm me një gamë të gjerë shpejtësie, të kontrolluar nga një pllakë amë e kontrolluar nga PWM, "heatsink" mund të funksionojë në heshtje ose të prodhojë performancë të lartë ftohëse pikërisht ashtu siç ju nevojitet.

Sistemi gjithashtu përfshin një pompë të montuar në bazë që është në përputhje me shumicën aktuale të prizave të procesorëve AMD dhe Intel. Radiatori në të cilin shkarkohet lëngu i nxehtë është prej alumini, i cili shpërndan lehtësisht nxehtësinë në hapësirën përreth. Produkti është një sistem i mbyllur me mirëmbajtje të lehtë dhe relativisht i thjeshtë për t’u instaluar.

Coolermaster MasterLiquid Lite 120 është një sistem ftohës jashtëzakonisht efikas dhe i qetë, i cili është i përputhshëm me prizat e procesorëve Intel LGA 2066/2011-v3/ 2011/ 1366/ 1151/ 1150/ 1156/ 1155/ 775 dhe AMD AM4 / AM3 + / AM3 / AM2 + / AM2 / FM2 + / FM2 / FM1.

Ai përfshin një tifoz 120 mm që operon në 650-2000 rpm me kontroll PWM, rrjedhje të ajrit prej 66.7 CFM dhe nivel të zhurmës prej 6-30 dBA. Dimensionet e radiatorit janë 157 x 119.6 x 27 mm.

Vlerësimet

perfekt
Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512055847
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MLW-D12M-A20PW-R1
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lartësia e ftohësit [mm]:
27
Lidhës:
4pin (PWM) + 3pin
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
30
Niveli i zhurmës së pompës (dB):
8
Përmasat:
157 x 119,6 x 27
Përmasat e pompës (mm):
80.3 x 76 x 42.2
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ajrit (CFM):
66,7
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 120mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
180
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Bashkangjitja Ftohës me ujë Coolermaster MasterLiquid Lite edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE