Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk Wstern Digital Blue, 6TB, 3.5", SATA III (WD60EZAZ)

Kodi i produktit:
5803232mo
EAN:
541654651656561
Formati i diskut:
3.5"
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i diskut:
6 TB
Lloji i diskut:
HDD

Si të porosisim në Gjirafa50?

206.50 
Ju kurseni : 17.00   (8%)
189.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
541654651656561
Formati i diskut:
3.5"
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i diskut:
6 TB
Lloji i diskut:
HDD
Niveli i zhurmës dB:
27
Pesha g:
Nuk ka të dhëna
Prodhuesi:
Western Digital
Seria:
Kaltër
Teknologjia:
SATA III

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE