Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie SanDisk Extreme Pro 64GB 160MB / s

Kodi i produktit:
144094
EAN:
6196591024632
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDCFXPS-064G-X46
Prodhuesi:
SanDisk

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
125.50 
Ju kurseni : 22.00   (18%)
103.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories SanDisk Extreme Pro janë dizajnuar veçanërisht për pajisjet portative. Karakterizohen me përmasa të vogla, konsumim të ulët të energjisë, qëndrueshmëri të lartë dhe shpejtësi të lartë. Këto karta mund të përdoren në kamera digjitale, PDA dhe laptopë. Kartat janë rezistente ndaj goditjeve, temperaturave dhe ujit. Kartat kanë shpejtësi transferimi prej 160 MB / s që e bën punën tuja më efikase. Kanë kapacitet prej 64GB që iu ofron hapësirë të mjaftueshme për foto dhe video të kualitetit të lartë. Përshtatet lehtë me kompjuterët standard.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6196591024632
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDCFXPS-064G-X46
Prodhuesi:
SanDisk
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SanDisk Extreme Pro 64GB 160MB / s edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE