Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SanDisk Micro SDHC Extreme V30 32GB 100MB/s UHS-I U3 + SD adapter

Kodi i produktit:
221590
EAN:
619659155827
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDSQXAF-032G-GN6MA
Numri i adapterëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
25.50 
Ju kurseni : 13.00   (51%)
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
51% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories SanDisk Micro SDHC Extreme janë kartela me shpejtësi të madhe dhe performancë të lartë. Falë shpejtësisë dhe kapacitetit të tyre prej 32 GB këto kartela mund të përdoren në shumicën e pajisjeve, duke përfshirë këtu telefonat e mençur, tabletët dhe kamerat. Kjo kartë ofron shpejtësi të klasës UHS-I (U3) deri në 100 MB / s për lexim dhe 60 MB / s për shkrim dhe gjithashtu i përket klasave 10 dhe V30. Karta gjithashtu mbështetë fotot dhe videot me kualitet të lartë 4K si dhe është rezistente ndaj ujit, temperaturave ekstreme, rrezeve ultraviolet dhe bashkë me të vjen edhe një adapter SD brenda së cilit vendoset karta.

Vlerësimet

Produkti mka ardh shpejt dhe i paketum shum mire.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659155827
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDSQXAF-032G-GN6MA
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SanDisk Micro SDHC Extreme V30 32GB 100MB/s UHS-I U3 + SD adapter edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE