Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus ZOWIE by BenQ EC2-B, i zi

Kodi i produktit:
904565bz
EAN:
Lojë:
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

86.50 
Ju kurseni : 21.00   (24%)
65.50 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus ZOWIE Gaming nga BenQ EC2-B është një pajisje që fokusohet në nevojat e lojtarëve, duke e përshtatur dizajnin unik me fuqinë e madhe harduerike. Ka një sensor të fuqishëm optik me rezolucion deri në 3200 dpi dhe ka pesë butona të programueshëm.

Mausi ka ragime super të shpejta prej vetëm 1 ms dhe lidhet me kompjuter apo laptop me anë të konektorit USB dhe ka kabllo me gjatësi 2 metra. Është e projektuar për djathtakët. Ky maus ka teknologjinë Plug & Play, e cila mundëson funksionimin e miut pa pasur nevojë të instalohet ndonjë softuer i veçantë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
64
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi:
9H.N0VBB.A2E
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
5. 12. 2017
Lartësia [mm]:
40
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3360
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3200
Numri i butonëve:
5
Pesha [g]:
90
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
120

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE