Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus ZOWIE by BenQ FK1

Kodi i produktit:
456051bz
Ergonomia:
Univerzale
Lojë:
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

73.50 
Ju kurseni : 15.00   (20%)
58.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus Gaming Zowie është një maus me konstruksion dhe ndërtim të veçantë për nevojat e lojtarëve të lojërave kompjuterike. Ky maus ka një ndjeshmëri prej 400, 800, 1600 dhe 3200 dpi, si dhe është i pajisur me pesë butona që ndihmojnë në kontrollim më të lehtë të lojës. Dizajn ergonomik dhe shumë të përshtatshëm, dizajn ky i cili mundëson mos lodhje të dorës edhe pas orëve të shumta të shpenzuara duke luajtur. Dimensionet e tij janë 37 x 67 x 128 mm dhe peshon vetëm 90 g. I përshtatshëm për djathtakë dhe majtakë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
67
Kategoria e peshës:
Strední
Kodi:
9H.N04BB.A2E
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
15 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
37
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3200
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
90
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
128

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE