Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie nJoy Storm 550, 550W

Kodi i produktit:
214623
Çertifikim CrossFire:
Çertifikim SLI:
EAN:
6422956006662
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS
Ftohës:
Aktiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 
Ju kurseni : 1.00   (2%)
54.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Njësi furnizuese Joy Storm 550n

Joy Storm 550n, është njësi furnizuese me energji elektrike, ofrohet me një kualitet të lartë të furnizimit dhe një çmim të volitshëm.

Kjo njësi furnizuese ka konektorët: 20 + 4pin lidhje ATX, 4 + 4pin ATX 12V, 2x 6 + 2pin PCI-E, 6x SATA dhe 4x Molex, gjithashtu mundëson një qark dizajnues që do të mbrojë sistemin tuaj në çdo kohë. Ventilatori i instaluar në të mundëson ftohje efikase të sistemit, dhe ka zhurmë të ulët. Joy Storm është kompatibil me platformat AMD / Intel dhe ATI / NVIDIA.

Ky është një furnizues i besueshëm me fuqi 550W dhe garanton një efikasitet të lartë prej 80 Plus.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çertifikim CrossFire:
Çertifikim SLI:
EAN:
6422956006662
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
550
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
140mm
Niveli i zhurmës [dB]:
21
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (12/12A-103W), +12V (36A-432W)

Bashkangjitja Burim energjie nJoy Storm 550 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE