Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock H310CM-HDV/M.2 - Intel H310

Kodi i produktit:
254687
Chipset:
Intel H310
Numri i sloteve për memorie:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

74.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASRock prezanton pllakën amë MATX H310CM-DVS me qarkun Intel H310, i cili mbështet gjeneratën e 8 dhe të nëntë të procesorëve Intel të quajtur Coffee Lake dhe Coffe Lake Refresh. Pllaka është e pajisur me një slot M.2 që mbështet të dy SATA III 6 Gbps dhe PCIe Gen2 x4 teknologjitë që ofrojnë norma të të dhënave deri në 20 Gbps. Në të njëjtën kohë, është gjithashtu në përputhje me modulin U.2 të ASRock për instalimin U.2 SSD. Pllaka mbështet përpunuesit e qarqeve grafike, dhe pas lidhjes së një procesori të përputhshëm, mund të përdorni dy dalje. VGA me rezolucion maksimal prej 1920 x 1200 @ 60 Hz, DVI-D me rezolucion maksimal prej 1920 x 1200 @ 60 Hz dhe HDMI me rezolucion maksimal prej 4096 x 2160 @ 60 Hz.

Është një pllakë amë me qarkun Intel H310, që ofron përkrahje të sloteve 1151 për procesorët Intel 8 dhe 9 të Core i9 / Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pllaka ofron 2 DIMM dy kanale DDR4 disqe me kapacitet deri në 32GB dhe deri në 2666MHz mbështetje, si dhe deri në 8x USB 2.0 (4x në panelin e pasmë, 4x në bordin), 4x USB 3.1 Gen 1 (2x në panelin e pasmë, 2x në bord), 1x VGA, 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x PS / 2 , 1x GLAN, fole 3x audio dhe 1x PCI-E 3.0 x16 dhe 1x PCI-E 2.0 x1 zgjeruese. Ekzistojnë 4x SATA 6Gb / s dhe 1x M.2 lidhje në pllakë amë. Pllaka është në formatin mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H310
D-Sub:
DVI:
EAN:
4717677336351
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të, Intel - gjenerata e 9-të
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar: :
Nga procesori
Kodi:
H310CM-HDV/M.2
Konektor të pasëm:
3.5mm jack (3x) 7.1CH, D-Sub (1x), DVI-D (1x), HDMI (1x), LAN 1Gb/s (1x), PS/2 (1x), USB 2.0 (4x), USB 3.0 (2x)
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
19. 2. 2019
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Mbështet CPU:
i9 / i7 / i5 / i3 / Pentum Gold / Celeron
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 188
Prizë:
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com
XMP:
Extreme Memory Profile 2.0

Bashkangjitja Pllakë amë ASRock H310CM-HDV/M.2 - Intel H310 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE