Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë dhe Maus Set Genius KM-200, EN / SK

Kodi i produktit:
270697
Besueshmëria:
100 %
Ngjyra:
Zezë
Trashësia mm:
178,56
Teknologjia:
USB-A
Tasti Shift:
I gjatë

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Rritni produktivitetin tuaj në zyrë ose në shtëpi me një tastierë dhe mausin optik të dizajnuar për përdorim të përshtatshëm. Performanca e tastierës siguron punë të qetë dhe të besueshme. Falë dizajnit të tij ergonomik, mausi përshtatet në mënyrë të përkryer si në dorën e majtë ashtu edhe në atë të djathtë. Senzori i ndjeshmërisë ju lejon të vendosni vlerën e saj deri në 1000 dpi me një buton të vetëm. Ka 3 butona dhe një rrotë mekanike. Ofron saktësi, efikasitet dhe shpejtësi. Tastiera me paraqitjen çeke të tasteve ka butona të programueshëm që do ta bëjnë punën tuaj më të shpejtë dhe më të lehtë. Të dy pajisjet lidhen me kompjuter apo laptop përmes kabllos me gjatësi prej 1.5m me konektor USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4710268256236
Enter:
Vertikale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.5
Gjerësia mm:
449,92
Kodi:
31330003403
Lansuar:
24. 9. 2019
Lartësia mm:
25,19
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Membranë
Me maus:
Ngjyra:
Zezë
Numri i butonëve:
3
Pesha g:
510,5
Prodhuesi:
Genius
Renditjashfaqja:
CZ, SK
Senzor i lëvizjes:
Optik
Tasti Shift:
I gjatë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia mm:
178,56
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE