Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Steelseries Apex 3 - US

Kodi i produktit:
871478steel
Dizajnuar për:
Laptop, kompjuter
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Lloji i tastierës:
Membrana
Lojë:
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

86.50 
Ju kurseni : 17.00   (20%)
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, kompjuter
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Lloji i tastierës:
Membrana
Lojë:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Pajisje speciale:
Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit IP32, taste të multimedias, USB Hub
Vendi i origjinës:
Denmark

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE