Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung UE50TU7022KXXH, 50" (125cm), 4K Ultra HD, i zi

Kodi i produktit:
827242smg
Bluetooth:
Numi i porteve HDMI:
2
Teknologjia e zërimit:
Dolby Digital Plus
Teknologjia e imazheve:
High Dynamic Range 10 (HDR10), High dynamic range (HDR)
Rifreskimi i imazhit:
2000 PQI Hz

Si të porosisim në Gjirafa50?

499.50 
Ju kurseni : 104.00   (21%)
395.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja:
50
Diagonalja cm:
125
EAN:
6541654165125634125
Fuqia e altoparlantëve:
20W
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Konektorë:
HDMI, USB, CI +, RF, LAN, Wifi, Anynet + (HDMI-CEC), digital audio output (optical)
Kontrast:
Mega contrast
Lloji i ekranit:
LED
Lloji i marrësit:
DVB-C, CI +, DVB-T2
Lloji i televizorit:
Smart
Modeli:
UE50TU7022KXXH
Numi i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB:
1
Përmasa mm:
1115.8 x 718.6 x 250.2
Pesha kg:
11.6 kg
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni:
4K Ultra HD (3840x2160)
Rifreskimi i imazhit:
2000 PQI Hz
Teknologjia e imazheve:
High Dynamic Range 10 (HDR10), High dynamic range (HDR)
Teknologjia e zërimit:
Dolby Digital Plus
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE