Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro

Sensor i lëvizjes Eufy Motion, i bardhë

72.50 €
Përfshirë TVSH
-8%

Detektor i monoksidit të karbonit Kidde 7CO me alarm

69.50 € 75.50 €
Përfshirë TVSH
-19%
-8%

Detektor i tymit Netatmo Smart

152.50 € 164.50 €
Përfshirë TVSH
-14%

Sensor i dridhjeve Niceboy ION ORBIS, i bardhë

37.50 € 43.50 €
Përfshirë TVSH

Detektor tymi pa kabllo iGET SECURITY P14

37.50 €
Përfshirë TVSH

Sensor i lëvizjes Xiaomi Mi Motion Sensor

32.50 €
Përfshirë TVSH

Detektor i vibrimit iGET SECURITY P10

19.50 €
Përfshirë TVSH

Detektor i tymit Sonix ACS SMKY3

39.50 €
Përfshirë TVSH

Detektor i ujit iGET SECURITY P9

19.50 €
Përfshirë TVSH
-21%

Sensor i lëvizjes Tesla

27.50 € 34.50 €
Përfshirë TVSH
-21%

Sensor Tesla për dyer dhe dritare

23.50 € 29.50 €
Përfshirë TVSH
-2%