1 / 1
Foto e Detektor për dyer dhe dritare IGET Security DP4 - wireless smart, i dizajnuar për iGET SECURITY M4

Detektor për dyer dhe dritare IGET Security DP4 - wireless smart, i dizajnuar për iGET SECURITY M4

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
27.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 23.31 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Detektor inteligjent wireless për montim në dritare ose dyer për alarmet shumë praktike të iGET SECURITY M4 që shkëlqejnë në instalimin dhe funksionimin e tyre të thjeshtë. Ky sensor përdoret për të mbrojtur objektin e monitoruar nga hyrja në zonë përmes një dritareje ose dere. Sensori është krijuar për tu montuar brenda ndërtesës dhe alarmi shkakton një vonesë prej më shumë se 2 centimetra, atëherë aktivizohet alarmi në njësinë e iGET SECURITY. Kur hapet një dritare ose derë, ndodh një përgjigje e menjëhershme kur objekti i mbrojtur është ndërprerë pa vonesë. Avantazhi është se ai përmban një LED sinjalizues - ndizet kur zbulohet një hapje, gjithmonë ndizet kur bateria është e ulët. Me blerjen e këtij aksesori të sigurisë do të merrni një zgjatje efektive të grupit bazë të alarmit, i cili do t'ju ndihmojë të mbroni në mënyrë efektive shtëpinë tuaj kundër ndërhyrjeve të huaja.
Lansuar:
30. 10. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Fokus:
Senzor, magnetik
Kodi:
DP4
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
IGET
EAN:
8594177651377
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Detektor për dyer dhe dritare IGET Security DP4 - wireless smart, i dizajnuar për iGET SECURITY M4
27.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo