1 / 8
E shitur
Foto e Hard disk i brendshëm Seagate IronWolf 2TB
Foto e Hard disk i brendshëm Seagate IronWolf 2TB
Foto e Hard disk i brendshëm Seagate IronWolf 2TB
Foto e Hard disk i brendshëm Seagate IronWolf 2TB
Foto e Hard disk i brendshëm Seagate IronWolf 2TB
Foto e Hard disk i brendshëm Seagate IronWolf 2TB
Foto e Hard disk i brendshëm Seagate IronWolf 2TB
Foto e Hard disk i brendshëm Seagate IronWolf 2TB

Hard disk i brendshëm Seagate IronWolf 2TB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
111.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 103.24 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.29 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Disku i brendshëm Seagate IronWolf ka shpejtësi të lartë, e cila vlerësohet jo vetëm nga përdoruesit e multimediave por edhe nga përdoruesit që kanë në pronësi memorien NAS. Është një model i dizajnuar posaçërisht për ta. Ndihmon diskun që të ketë kontroll gjatë ndërhyrjeve të shumëfishta dhe ndihmon në performancën gjatë kërkesës për transferimin e të dhënave. Falë këtij modeli, i përshtaten edhe pajisjet më të vogla. Disku është i përshtatshëm për qarkullim të të dhënave prej 180 TB në vit. Ky model i përshtatet disqeve me madhësi 3.5" dhe mbështetë interface SATA lll, me qarkullim maksimal të të dhënave prej 600 MB / s, dhe është kompakt me SATA 3.0 dhe SATA 1.5. Ky disk ka kapacitet 2 TB dhe memorie cache prej 64 MB. Shpejtësia e rrotullimit të pllakës është 5900 rpm.
Dizajnuar për:
NAS
Formati i diskut:
3,5, 3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
ST2000VN004
Kodi:
ST2000VN004
Lansuar:
12 Tetor 2016, 12. 10. 2016
Modeli i diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
64
Ndërfaqja:
SATA 6Gb/s
Operim në 24 x 7:
Përqindja e dështimit:
0,00 %
Prodhuesi:
Seagate, Seagate
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
180
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
180
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Lloji i HD:
Magnetike
Teknologjia e regjistrimit:
CMR
Thellësia [mm]:
146,9
Trashësia [mm]:
146.9
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com
EAN:
8592457115236
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Hard disk i brendshëm Seagate IronWolf 2TB
111.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo