Foto e Disk SSD GIGABYTE, M.2 - 256GB
Foto e Disk SSD GIGABYTE, M.2 - 256GB
Foto e Disk SSD GIGABYTE, M.2 - 256GB
Foto e Disk SSD GIGABYTE, M.2 - 256GB
Foto e Disk SSD GIGABYTE, M.2 - 256GB
Foto e Disk SSD GIGABYTE, M.2 - 256GB
Foto e Disk SSD GIGABYTE, M.2 - 256GB
Foto e Disk SSD GIGABYTE, M.2 - 256GB
Foto e Disk SSD GIGABYTE, M.2 - 256GB
Foto e Disk SSD GIGABYTE, M.2 - 256GB

Disk SSD GIGABYTE, M.2 - 256GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
29.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 27.31 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj

Vetëm edhe 7
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit, pa pasur nevojë për pritje te serviset e autorizuara. Përmes këtij shërbimi, ju do të kontaktoheni brenda 24 orëve prej momentit të pranimit të produktit te ne, nëse produkti mund të servisohet, ta merrni të ri apo të keni kredi në të njejtën vlerë të produktit. Pastaj do të lajmëroheni për periudhën e pranimi të produktit të servisuar, të ri apo kthimit të tij.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
09 qershor 2023 - 10 qershor 2023
Kosovë, të tjera
10 qershor 2023 - 12 qershor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Është një disk SSD me performancë të lartë me format M.2 2280 dhe një kapacitet prej 256 GB. Ai lidhet me kompjuterin përmes ndërfaqes PCIe 3.0 x4, NVMe 1.3. Ofron shpejtësi leximi / shkrimi deri në 1700 / 1100 MB/s. Ofron rezistencë të lartë ndaj goditjeve dhe lëkundjeve.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hyrja e rastësishme IOPS:
250 000
Jeta e shërbimit (TBW):
300
Kodi i prodhuesit:
GP-GSM2NE3256GNTD
Lansuar:
14. 12. 2021
Lartësia [mm]:
2,3
Lexim i rastësishëm [IOPS]:
180 000
Memoria SSD:
3D
MTTF apo MTBF [milion orë]:
1,5
Ndërfaqja:
M.2 PCI-Express Gen3
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
1 700
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
1 100
Thellësia [mm]:
80
EAN:
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Disk SSD GIGABYTE, M.2 - 256GB
29.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo