1 / 5
Foto e Disk SSD Kingston KC600, 2.5", 1TB
Foto e Disk SSD Kingston KC600, 2.5", 1TB
Foto e Disk SSD Kingston KC600, 2.5", 1TB
Foto e Disk SSD Kingston KC600, 2.5", 1TB
Foto e Disk SSD Kingston KC600, 2.5", 1TB

Disk SSD Kingston KC600, 2.5", 1TB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
124.50 €
103.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 95.83 €
Ju kurseni 21.00 €
-17%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.62 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Është një disk i besueshëm SSD me format 2.5 " (7 mm). Ai përdor ndërfaqen SATA 6 Gb / s për lidhje. Ka një kapacitet prej 1 TB. Ofron shpejtësi leximi / shkrimi deri në 550 / 520 MB / s dhe një shpejtësi maksimale të rastësishme leximi / shkrimi prej 4K deri në 90,000 / 80,000 IOPS. Ofron një sërë karakteristikash të sigurisë. Është rezistent ndaj goditjeve dhe ndikimeve.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Lansuar:
30. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Formati i diskut:
2.5
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Modeli i diskut:
3D TLC, SSD
Leximet IOPS:
90 000
Hyrjet IOPS:
80 000
Kodi:
SKC600/1024G
Gjerësia mm:
69,85
Lartësia mm:
7
Trashësia mm:
100,1
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
40
Kapaciteti i diskut [GB]:
1000
Shpejtësia e leximit MBs:
550
Shpejtësia e shkrimit MBs:
520
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
600
MTTF ose MTBF (milion orë):
1
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
740617300116
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Disk SSD Kingston KC600, 2.5", 1TB
103.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo