1 / 5
Foto e Disk SSD Patriot P300, M.2, 256GB
Foto e Disk SSD Patriot P300, M.2, 256GB
Foto e Disk SSD Patriot P300, M.2, 256GB
Foto e Disk SSD Patriot P300, M.2, 256GB
Foto e Disk SSD Patriot P300, M.2, 256GB

Disk SSD Patriot P300, M.2, 256GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
27.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 25.46 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Është një disk SSD i klasës së mesme, me format M.2 (2280). Ai siguron një kapacitet prej 256 GB. Përdor ndërfaqen PCIe 3.0 x4. Arrin shpejtësinë e leximit / shkrimit deri në 1700/1100 MB / s dhe një lexim / shkrim të rastësishëm 4K prej 290,000 / 260,000 IOPS. Ka një jetëgjatësi prej 80 TBW. Është shumë rezistent ndaj goditjeve dhe ka konsum të ulët të energjisë.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Lansuar:
25. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
M.2 PCI-Express Gen3
Formati i diskut:
M.2 2280
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Leximet IOPS:
290 000
Hyrjet IOPS:
260 000
Kodi:
P300P256GM28
Gjerësia mm:
22
Lartësia mm:
3.8
Trashësia mm:
80
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
20
Kapaciteti GB:
256
Shpejtësia e leximit MBs:
1700
Shpejtësia e shkrimit MBs:
1 511.5
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
80
Prodhuesi:
Patriot
Ueb-i i prodhuesit:
Info.patriotmemory.com
Modeli i diskut:
SSD
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
814914026519
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Disk SSD Patriot P300, M.2, 256GB
27.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo